Gülenyüz
Yaşamla Mücadele ve Yardım Derneği

Yoksullara, engellilere ve ihtiyaç sahiplerine yardım eden bir dernektir. Gıda, giysi, ev eşyası, yakacak vs gibi yardımlarda bulunur. Bu yardımlar bağışlarla temin edilir. Derneğimiz aynı zamanda Gıda Bankacılığı da yapmaktadır.

BİR ADIMDA SİZ ATIN

Üretici firmalara çağrımızdır. Gıda, giysi, yakacak,temizlik maddeleri ve çeşitli ihtiyaç üreticisi iseniz gıda bankacılığı kapsamında bağışlarınızı bekliyoruz. Sponsorumuz olun yüzleri birlikte güldürelim.
Gülenyüz ile Kermes

İçerenköy Parkında, Gülenyüz Derneği'nin düzenlediği Kermeste Halkımız ile buluştuk.

Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Zafer Nuhoğlu, Haluk Tamgaç, Ataşehir Belediye Meclis Başkanı Hüseyin Çulha, ile birlikte Gülenyüz Derneğinin düzenleğini Kermesizi ziyaret etti. Ataşehir Belediye Başkanı Sayın Battal İlgezdi'ye derneğimize gösterdiği ilgi ve destek için teşekkür ederiz.

CHP Çekmeköy İlçe Başkanı Murat Cirav, yöneticileri ve Kadın kolları, CHP Maltepe ilçe Kadın kolları Kermesimize ziyaret ve destekte bulundular.

Kermesimiz 1 Hafta boyunca, her gün Saat 11.00 ile Akşam 22.00 kadar açık olacaktır. Tüm Halkımızı İçerenköy Parkında (Yürüyüş alanı) Kermes alanımıza bekliyoruz.

Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Zafer Nuhoğlu, Haluk Tamgaç, Ataşehir Belediye Meclis Başkanı Hüseyin Çulha, Gülenyüz Dernek Başkanı Muharrem Çoban ve Başkan Yrd. Doğan Açık Kermes Masasında