Gülenyüz
Yaşamla Mücadele ve Yardım Derneği

"Fakir ve Yoksullara Yardım eden bir dernektir. Giysi, beyaz eşya, gıda, ev eşyası vs. gibi yardımlarda bulunur. Bu yapılan yardımlar bağışlarla yapılır."

BİR ADIMDA SİZ ATIN.

Gönüllerden Kalplere Sevgi Seli Kampanyamıza destek olursunuz.
Kullanmadığınız giymediğiniz tüm giyim, eşyalarınızı, oyuncaklarınızı, kitaplarınızı derneğimize bağışlayın, bizde ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştıralım.

Üretici firmalara çağrımızdır. Gıda, giysi, yakacak,temizlik maddeleri ve çeşitli ihtiyaç üreticisi iseniz gıda bankacılığı kapsamında bağışlarınızı bekliyoruz. Sponsorumuz olun yüzleri birlikte güldürelim.


Bağışlarınız için Banka ve Hesap No:
İŞ BANKASI, Küçükbakkalköy Şubesi, Hesap No: 1172-0451894

Ataşehir Belediyesi'nin Düzenlemiş olduğu İftar Yemeği

Ataşehir Belediye Başkan Yrd. Abdullah Der, Hüseyin Hışman ve SİYAD yöneticileri ile iftar yemeğinde buluştuk.

Ataşehir Belediye düzenlemiş olduğu iftar yemeği, trafik kazasında ölen dört kişinin bizi çok üzdü. Gülenyüz Yaşamla Mücadele ve Yardım Dernek yöneticileri adına Merhumlara Allah'tan Rahmet, tüm Ailesine ve dostlarina başsağlığı dileriz.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcı Abdullah Der, Hüseyin Hışman ve SİYAD Dernek başkanı Arif Kuşçu ve yöneticileri, Gülenyüz Yaşamla Mücadele ve Yardım Dernek yöneticileri, 1000 yakın içerenköy sakinlerinin katılımı ile düzenen iftar yemeği yapıldı.