Gülenyüz
Yaşamla Mücadele ve Yardım Derneği

Yoksullara, engellilere ve ihtiyaç sahiplerine yardım eden bir dernektir. Gıda, giysi, ev eşyası, yakacak vs gibi yardımlarda bulunur. Bu yardımlar bağışlarla temin edilir. Derneğimiz aynı zamanda Gıda Bankacılığı da yapmaktadır.

BİR ADIMDA SİZ ATIN

Üretici firmalara çağrımızdır. Gıda, giysi, yakacak,temizlik maddeleri ve çeşitli ihtiyaç üreticisi iseniz gıda bankacılığı kapsamında bağışlarınızı bekliyoruz. Sponsorumuz olun yüzleri birlikte güldürelim.
İftar Ziyaretleri

Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Zafer Nuhoğlu ve Dernek Yönetimi İftar Ziyaretleri

İhtiyaç sahibi ailelerin iftar ziyaretlerimize bizleri yanlız bırakmayan ve daima yanımda olan Ataşehir Belediye Başkan Yrd. Zafer Nuhoğlu' na Dernek Yönetimi olarak teşekkür ederiz.

Ataşehir Belediye Başkan Yrd. Zafer Nuhoğlu ve Gülenyüz Yaşamla Mücadele ve Yardım Dernek yöneticileri, ihtiyaç sahipleri ile birlikte iftar yemeğinde buluştu. İhtiyaç sahiplerine Gıda yardımı yapıldı. Ayrıca Ataşehir Belediye Başkan Yrd. Zafer Nuhoğlu evin tamiratı için söz verdi.

Ataşehir Belediye Başkan Yrd. Zafer Nuhoğlu ve Gülenyüz Yaşamla Mücadele ve Yardım dernek Yönetimi, ihtiyaç sahipleri ile iftar yemeğinde buluştu.

Ataşehir Belediye Başkan Yrd. Zafer Nuhoğlu ve Gülenyüz Yaşamla Mücadele ve Yardım Dernek Yönetimi, ihtiyaç sahipleri ile 2.iftar yemeğinde buluştu.