Gülenyüz
Yaşamla Mücadele ve Yardım Derneği

Yoksullara, engellilere ve ihtiyaç sahiplerine yardım eden bir dernektir. Gıda, giysi, ev eşyası, yakacak vs gibi yardımlarda bulunur. Bu yardımlar bağışlarla temin edilir. Derneğimiz aynı zamanda Gıda Bankacılığı da yapmaktadır.

BİR ADIMDA SİZ ATIN

Üretici firmalara çağrımızdır. Gıda, giysi, yakacak,temizlik maddeleri ve çeşitli ihtiyaç üreticisi iseniz gıda bankacılığı kapsamında bağışlarınızı bekliyoruz. Sponsorumuz olun yüzleri birlikte güldürelim.

İçerenköy Muhtar Adayı Birdal Can ile Tanıtım Kahvaltısında Buluştuk

İçerenköy Mahallesi Muhtar Adayı Birdal CAN, 02 Mart 2014 Pazar günü bir tanışma kahvaltısı düzenlemiştir. Toplantıya büyük bir katılım olmuş ve Birdal CAN, kendini ve projelerini anlatmıştır. Toplantıya aşağıdaki Ataşehir Belediye Başkan adayları ekipleriyle birlikte katılmışlar ve projelerini anlatmak üzere söz almışlardır. MHP – Sn. Zeki BULUT, DSP – Sn. Saadet GARAN, BBP – Sn. Nazif KÜRKLÜ, SP – Sn.Numan YÜKSEL, TDH Ataşehir İlçe Başkanı Sn. Ulaş KILIÇ ve ekibi. Dernek Katılımcıları; Gülenyüz Yardımlaşma Mücadele ve Yardım Derneği, Engelliler Derneği, Ağrılılar Derneği, Giresunlular Derneği, Nevşehirliler Derneği, Karslılar Derneği – KARDER, Kadın Adayları Destekleme Derneği – KA.DER kahvaltı tanıtımına katılmışlardır.