Gülenyüz
Yaşamla Mücadele ve Yardım Derneği

Yoksullara, engellilere ve ihtiyaç sahiplerine yardım eden bir dernektir. Gıda, giysi, ev eşyası, yakacak vs gibi yardımlarda bulunur. Bu yardımlar bağışlarla temin edilir. Derneğimiz aynı zamanda Gıda Bankacılığı da yapmaktadır.

BİR ADIMDA SİZ ATIN

Üretici firmalara çağrımızdır. Gıda, giysi, yakacak,temizlik maddeleri ve çeşitli ihtiyaç üreticisi iseniz gıda bankacılığı kapsamında bağışlarınızı bekliyoruz. Sponsorumuz olun yüzleri birlikte güldürelim.

12.YILIMIZI COŞKU İLE KUTLADIK

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcı İsmail Kabakçı, Ataşehir Belediye Meclis üyesi Muammer Ayvalı, Ataşehir AK Parti İlçe Başkanı Nimetullah Topu ve yöneticileri, Ataşehir Saadet Partisi Başkanı Numan Yüksel ve Yöneticileri, Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Ataşehir ilçe Başkanı Ulaş Kılıç ve yönetimi, Ataşehir İnönü Mahallesi Muhtarı Songül Hanım, Engelli Vatandaşlarımız ve İhtiyaç sahibi ailelerimizle birlikte derneğimizin 12. Yılı gecesini kutladık.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcı İsmail Kabakçı, Duru Bulgur İhsan Yıldırım'a, Ümraniye Engelliler Meclis Başkanı Hatice Mücahide Delman, Saadettin Aysan'a, Sanatçı Aydın Sevim, Sanatçı Ali Altınses, Yerel Basından Kanber Yıldırım ve Recep Kenan'a derneğimizin gönül dostlarımız plaket ile onurlandırılmıştır.

 

 
Ataşehir Belediye Başkan Yardımcı İsmail Kabakçı
Ataşehir AK Parti İlçe Başkanı Nimetullah Topu
Ataşehir Saadet Partisi Başkanı Numan Yüksel
 
Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Ataşehir ilçe Başkanı Ulaş Kılıç ve yönetimi