Gülenyüz
Yaşamla Mücadele ve Yardım Derneği

Yoksullara, engellilere ve ihtiyaç sahiplerine yardım eden bir dernektir. Gıda, giysi, ev eşyası, yakacak vs gibi yardımlarda bulunur. Bu yardımlar bağışlarla temin edilir. Derneğimiz aynı zamanda Gıda Bankacılığı da yapmaktadır.

BİR ADIMDA SİZ ATIN

Üretici firmalara çağrımızdır. Gıda, giysi, yakacak,temizlik maddeleri ve çeşitli ihtiyaç üreticisi iseniz gıda bankacılığı kapsamında bağışlarınızı bekliyoruz. Sponsorumuz olun yüzleri birlikte güldürelim.
İftar Yemeği

İçerenköy Parkında İftar Yemeğinde Buluştuk.

Gülenyüz Yaşamla Mücadele ve Yardım derneği'nin İçerenköy Parkında Hazırlamış olduğu, İhtiyaç Sahipleri ile birlikte iftar yemeğinde buluştuk. Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der ve Meclis üyesi Akan Buztaş iftar yemeği davetine katıldı. Abdullah Der ve Ataşehir Meclis üyesi Akan Buztaş, Dernek Başkanı Muharrem Çoban ve Genel Sekreter Doğan Açık ile birlikte iftar yemeğini kutladı.

Gülenyüz Yaşamla Mücadele ve Yardım derneği'nin ihtiyaç sahipleri için düzenlemiş olduğu İçerenköy parkında 350 kişiye iftar yemeği verildi. Ayrıca Dernek yönetimi, HİPP Folgemilch BİO Devam Sütünü ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.