Gülenyüz
Yaşamla Mücadele ve Yardım Derneği

Yoksullara, engellilere ve ihtiyaç sahiplerine yardım eden bir dernektir. Gıda, giysi, ev eşyası, yakacak vs gibi yardımlarda bulunur. Bu yardımlar bağışlarla temin edilir. Derneğimiz aynı zamanda Gıda Bankacılığı da yapmaktadır.

BİR ADIMDA SİZ ATIN

Üretici firmalara çağrımızdır. Gıda, giysi, yakacak,temizlik maddeleri ve çeşitli ihtiyaç üreticisi iseniz gıda bankacılığı kapsamında bağışlarınızı bekliyoruz. Sponsorumuz olun yüzleri birlikte güldürelim.
Geleneksel Yaş Günü Partisi
 

Ataşehir’de Gülenyüz Derneği Yaşgünü Partisi

Ataşehir Belediyesi ile Gülenyüz Yaşamla Mücadele ve Yardım Derneği’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği etkinlikte yoksul ailelerin çocuklarının yaşgünleri kutlandı. 200 çocuk ve ailelerinin katıldığı yaşgünü partisinde tüm çocuklara puzzle ve oyuncaklar dağıtılırken, 32 çocuğa da Ataşehir Belediyesi tarafından bisiklet hediye edildi.

Ataşehir Belediyesi'nin katkıları ile çocuklar doğum günlerini kutladılar.

Hotel Bostancı Prenses’te gerçekleşen yaşgünü partisine Ataşehir Belediye Başkan Yardımcıları Sadık Kayhan, Zafer Nuhoğlu ve İlhami Yılmaz ile CHP İstanbul Milletvekili Kadir Öğüt, Gülenyüz Yaşamla Mücadele ve Yardım Derneği Başkanı Muharrem Çoban, Dernek Genel Sekreteri Doğan Açık ile yoksul aileler katıldı.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı
Zafer Nuhoğlu
, CHP İstanbul Milletvekili
Kadir Öğüt'e
Gülenyüz Yaşamla Mücadele ve Yardım Derneği çalışmalardan dolayı plaket verdi.

 
 

Derneğimizin üyelerinin 32 çocuğumuza Ataşehir Belediyesi tarafından bisiklet hediye edildi.

Ataşehir Belediyesi’nin enerjisinin büyük bir kısmını yoksul ailelerin ve özürlü vatandaşların daha iyi şartlarda yaşayabilmeleri için harcadıklarını belirten Belediye Başkan Yardımcıları, yaşgünlerini kutladıkları çocuklara ömür boyu mutluluklar dilediler.

Yaşgünlerini; aileleri, Ataşehir Belediyesi ve Gülenyüz Yaşamla Mücadele ve Yardım Derneği’yle birlikte kutlayan çocuklar hep birlikte yaşgünü pastalarının üstündeki mumları üfleyip, pastaları yediler. Yaşgünü partisinin sonunda başta Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi olmak üzere etkiliğe katkı sağlayanlara birer plaket sunuldu.